Зарахування до 1 класу на 2019-2020н.р.

2019-05-30

НАКАЗ

30.05.2019р. с.Демидів № 15

Про зарахування дітей до 1-х класів

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти на підставі заяв одного із батьків дитини, що має намір здобувати освіту

НАКАЗУЮ:

Зарахувати до х класів таких дітей:

1. Аваєва Надія Сергіївна

2. Андрос Анастасія Євгеніївна

3. Андрієнко Максим Андрійович

4. Бабич Златослава В'ячеславівна

5. Бабич Ростислав Юрійович

6. Безугла Софія Сергіївна

7. Бараней Даніїл Артемович

8. Бакус Василина Валеріївна

9. Борисенко Олександр Денисович

10. Бернацький Володимир Михайлович

11. Биховченко Даніїл Олександрович

12. Висоцький Давид Вікторович

13. Вихренко Макар Ігорович

14. Габрільчук Поліна Дмитрівна

15. Голубцов Макар Олександрович

16. Губар Анна Олександрівна

17. Григоренко Софія Євгеніївна

18. Даценко Віктор Євгенович

19. Денисенко Анастасія Максимівна

20. Дзюба Даніїл Андрійович

21. Дубін Михайло Сергійович

22. Дяченко Михайло Леонідович

23. Зеленчук Анна Сергіївна

24. Єрченко Дарина Валеріївна

25. Карпухіна Анастасія В'ячеславівна

26. Коваленко Ярослав Олегович

27. Колодницький Роман Георгійович

28. Костюченко Артем Олександрович

29. Костюченко Яна Романівна

30. Костюченко Назар Сергійович

31. Корольов Єгор Володимирович

32. Криштопа Михайло В'ячеславович

33. Коцюба Надія Андріївна

34. Лапко Іван Ярославович

35. Литвинчук Андрій Максимович

36. Літвінчук Анастасія Олександрівна

37. Лопата Варвара Владиславівна

38. Лук'янець Ангеліна Олексіївна

39. Лобецький Артем Ігорович

40. Ляховенко Арсеній Сергійович

41. Ляховенко Євгенія Олегівна

42. Мохнатюк Євгеній Ігоровича

43. Мадзуму-Малонга Вероніка Андріївна

44. Муненко Захар Євгенвйовича

45. Мурзак Ярослав Юрійович

46. Овсієнко Аріанна Олександрівна

47. Пастушенко Макар Антіновича

48. Попіщук Богдан Тарасович

49. Радченко Богдан Олександрович

50. Савченко Олександра Олександрівна

51. Синиця Софія Василівна

52. Синявська Олександра Олександрівна

53. Сірий Богдан Сергійович

54. Тарасенко Артем Максимович

55. Третяк Марія Романівна

56. Твердий Назар Сергійович

57. Харитончук Софія Олександрівна

58. Цимбалюк Анастасія Олександрівна

59. Чернюк Анастасія Віталіївна

60. Чернюк Маргарита Олександрівна

61. Шостак Захар Ярославович

62. Юрова Анна Юріївна

63. Юримська Олександра Романівна

64. Яременко Арсен Романович

65. Ященко Михайло Юрійович

Директор школи Г.М.Якименко

Кiлькiсть переглядiв: 336

Коментарi