ДПА 2019

2019-05-07

Склад

державних атестаційних комісій для проведення державної підсумкової атестації за освітній рівень базової загальної середньої освіти

Демидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата Час Предмет Клас Голова атестаційної комісії Учитель Член атестаційної комісії
28.05.2019р. 09:00 – 10:00 Українська мова 9-А Якименко Галина Миколаївна - освіта вища, директор, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Гулакова Тетяна Прокопівна - освіта вища, учитель української мови, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Романова Ірина Миколаївна - - освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст І категорії.
9-Б Юров Юрій Валерійович - освіта вища, заступник директора з НВР, спеціаліст ІІ категорії Давидок Любов Василівна – освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Комаренко Надія Панасівна - освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист».
04.06.2019р. 09:00 – 11.15 Математика 9-А 9-Б Якименко Галина Миколаївна - освіта вища, директор, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Олексієнко Микола Савич – освіта вища, учитель математики, спеціаліст І категорії. Кожем’яка Лідія Степанів­на - освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії. «старший учитель».
10.06.2019р. 09:00 - 10:00 Англійська мова 9-А Якименко Галина Миколаївна - освіта вища, директор, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Мариніченко Ніна Яківна - освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».. Кохан Олена Миколаївна - освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст І категорії.
09:00 - 10:30 Українська література 9-Б Юров Юрій Валерійович - освіта вища, заступник директора з НВР, спеціаліст ІІ категорії Давидок Любов Василівна – освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Комаренко Надія Панасівна - освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист».

Склад

державних атестаційних комісій для проведення державної підсумкової атестації за освітній рівень початкової загальної середньої освіти

Демидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата Час Предмет Клас Голова атестаційної комісії Учитель
14.05.2019 09:25 - 10.10 Українська мова, літературне читання (комплексне завдання) 4-А Якименко Галина Миколаївна - освіта вища, директор, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Синиця Лідія Володимирівна– освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»
4-Б Юров Юрій Валерійович - освіта вища, заступник директора з НВР, спеціаліст ІІ категорії Горончко Лариса Петрівна– освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.
4-В Козійчук Валентина Валеріївна - освіта вища, заступник директора з ВР, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Максименко Валентина Василівна– освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії,, «старший учитель».
16.05.2019 09:25 - 10.10 Математика 4-А Якименко Галина Миколаївна - освіта вища, директор, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Синиця Лідія Володимирівна– освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»
4-Б Юров Юрій Валерійович - освіта вища, заступник директора з НВР, спеціаліст ІІ категорії Горончко Лариса Петрівна– освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.
4 -В Козійчук Валентина Валеріївна - освіта вища, заступник директора з ВР, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Максименко Валентина Василівна– освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії,«старший учитель».
Кiлькiсть переглядiв: 211

Коментарi