• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


До уваги електронні адреси та сайти :

Сайт МОН: mon.gov.ua

Сайт департаменту освіти: osvita@kievcity.gov.ua

Сайт відділу освіти Вишгородської РДА : vishgorodosvita@ukr.netЩодо вдосконалення роботи з патріотичного виховання

в навчальних закладах області

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про освіту», «Про Державний Гімн України», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31 жовтня 2011року № 1243 « Про основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», доручення голови Київської обласної державної адміністрації №148-1 від 9.12.2013р., наказу відділу освіти Вишгородської РДА №576-з від 13.12.2013р. та з метою виховання у дітей та молоді патріотизму, шанобливого ставлення до державних символів України

заняття в навчальних закладах Київської області розпочинаються із підняття (виносу) Державного Прапора України та виконання Державного Гімну України щоденно.


Правила користування мобільним зв’язком

Додаток

до наказу відділу освіти

від 14.03.2016 № 84 - з

Правила користування мобільним зв’язком

в навчально-виховних закладах Вишгородського району

під час навчально-виховного процесу

1. Заборонити користування мобільними телефонами під час проведення навчальних занять усім учасникам навчально-виховного процесу, крім випадків, передбачених даними Правилами.

2. Користування мобільними телефонами усіма учасниками навчально-виховного процесу здійснюється лише до початку або після закінчення навчальних занять та під час перерв.

3. Категорично заборонити використання функцій фото- та відеокамери, диктофона, аудіопрогравача тощо під час навчально-виховного процесу.

4. Використання мобільних телефонів учнями дозволяється лише з дозволу учителя в окремих випадках:

4.1. У разі термінової необхідності здійснити телефонну розмову (як виняток, при травмуванні, розслідуванні, вирішенні питань оздоровлення та лікування) учень має отримати дозвіл учителя та скористатися телефоном за межами приміщення, де проходить навчальне заняття.

4.2. З дозволу учителя учень має право скористатися функціями калькулятора під час виконання практичних та лабораторних робіт, розв’язування складних задач з окремих предметів (математики, фізики, хімії, біології та ін.).

4.3. З дозволу вчителя учень має право використати функцію аудіопрогравача на уроках музики, заняттях вокальних гуртків.

4.4. Отримавши дозвіл вчителя, учень може скористатися телефоном для пошуку невідомого слова (терміну), тексту твору та інше.

Кiлькiсть переглядiв: 381

Коментарi