ШКІЛЬНА ДИТЯЧА ДЕРЖАВА ДОБРОДЕЯ

/Files/images/IMG_5198.JPG

Структура самоврядування

В основу виховної роботи покладена концепція особистісно орієнтованого виховання та педагогіка життєтворчості, яка передбачає активне залучення школяра до виховного процесу на засадах співпраці, партнерства і взаєморозуміння. Учнівське самоврядування є універсальною формулою організації діяльності, яку можна вважати способом організації життя шкільного колективу та чинником творчої самореалізації особистості. Робота педагога-організатора та президентської ради проводилась згідно навчально-виховного плану школи.

Головним завданням учнівського самоврядування є розвиток соціальної активності учнів, виховання у них почуття власної гідності, надання можливості виявити себе на ділі в громадській діяльності. На протязі навчального року зусилля членів президентської ради та учителів-наставників були спрямовані на продовження роботи з реалізації цих завдань. Робота здійснювалась через систему заходів:

- проведеням загальношкільних свят та урочистих лінійок « Свято 1 дзвоника», «Свято Останнього дзвоника», «День Учителя», «Свято квітів», «8 Березня», випускні вечори, Новорічні свята.

- концертна програма до батьківських зборів;

- п’ятихвилинні лекторії («Реквієм Чорнобилю», «Безпека понад усе»,

«День пам’яті жертв голодоморів в Україні 1933,1947рр.», «Шлях до

зірок»(до Дня космонавтики), «Міжнародний день рідної мови»);

- випуски шкільних газет;

- виставки дитячих малюнків «Моя професія», «Мій рідний Демидів», «Ми зразкові пішоходи! А ви – зразкові водії?»

Любов до отчого краю, пошана до батьків, ближніх, свого роду , живлять патріотизм громадянина протягом всього життя, тому було проведено ряд благодійних акцій : «Подвиг вашого життя » в рамках місячника Червоного Хреста ; «Купуй українське! Підтримай шкільного виробника» , « Серце до серця», акція «Пам’ятаймо ветеранів», під час проведення якої були висаджені квіти біля садиб ветеранів, впорядковані братські могили, зібрані ветеранам продукти харчування.

Проводились спільні заходи з шкільною бібліотекою:

- Тиждень шкільного підручника, День бібліотеки, рейди-перевірки стану підручників, конкурси, свята, розваги;

- Для стимулювання творчих здібностей і водночас виявлення юних талантів проводились різні змагання , конкурси: «Конкурс юних декламаторів» (4 кл.), традиційний конкурс «Найрозумніші» (3кл.), «Перлинки з книжкової сторінки» (6 кл.).

Команда юних рятувальників взяла участь у районному конкурсі, де

зайняла 3 місце. Учні школи брали участь у різноманітних конкурсах запропонованих ЦТДЮМ «Дивосвіт».

Робота президентської ради здійснювалась відповідно до плану роботи Ефективними були ті заходи, в яких учні більш виявляли свою ініціативу. Слід зазначити, що досить важливим є розуміння педагогами школи учнівського самоврядування і тому необхідно, щоб класні керівники були більш активними в роботі шкільної держави «Добродея». Тоді активнішими будуть і діти.

Кiлькiсть переглядiв: 267

Коментарi